- Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda 2017

Újra eljött az adóbevallás ideje, ismét nagy segítség lenne, hogy minél többen ajánljuk fel adónk 1%-át és az így befolyt összegekből fejleszthessük iskolánk eszközparkját, vagy támogathassuk értékes programok megszervezését.

A Szeretett Tanítvány Alapítvány kezdetektől segíti iskolánk működését, de az elmúlt esztendő új eredményeket is hozott. Az alapítvány támogatásával tudta az iskola meghívni a gyermekeknek nagy örömet adó huszárcsapatot, segítjük a testvériskolai kapcsolatot és nem utolsó sorban az Újpesti Önkormányzat pályázatán, több mint félmillió forint értékben nyertünk sporteszközöket, tornaszereket, melyet a korábbi 1%-os és más felajánlásokból tudtunk kiegészíteni.

SZERETETT TANÍTVÁNY ALAPÍTVÁNY

18097467-1-41

Ha valakinek hasznos új ötlete van, azt szeretettel várjuk az alapítvány mail címén: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..

Valkócziné Mihály Emese