- Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda 2017

Az úgy kezdődött, hogy…

A tanévnyitó után összegyűlt iskolánk apraja nagyja és ünnepélyesen megnyitottuk iskolánk 20. tanévét. Hogy még emlékezetesebb legyen ez a pillanat, minden diákunknak jutott egy szelet a jubileumi tortából.

Az eseményről készült fotókat a képre kattintva megtekinthetik!

 Majd azután…

Az ezt követő hetekben a napi munka mellett tanítóink, tanáraink lázas készülődésbe kezdtek.

Ötleteket cseréltek, terveket kovácsoltak, szabtak, másoltak, kivágtak, gyakoroltak, telefonáltak, terveztek, szervezkedtek, interjúkat készítettek és még ki tudja mi mi minden.

 Néhány pillanatkép:

És végül…

Elérkezett október 19-e. Süt a nap, a színpad áll, a kiállítások megtekinthetők, a technika készen… Jöhetnek a vendégek! És jöttek is szép számmal. Mondhatjuk, hogy minden esemény rendben lezajlott, terveinket megvalósítottuk, az eseményt elégedetten zártuk.

Csakhogy ez nem fejezi ki azt a derűt, amely végigkísérte a napot. Sok volt a munka, ez igaz, de sok volt a nevetés, a beszélgetés, a rég látott arcoknak szóló örvendezés, a taps, az adni és kapni tudás öröme is.

Köszönjük szépen a szülőknek a hatékony segítséget!

 A képre kattintva feleleveníthető néhány elkapott pillanat:

 De nem utolsósorban….

Remek összefoglaló a nap eseményeiről:

Egyéb megjelenések: 

És még nincs vége…

Hiszen ez a tanév is június 15-ig tart!

 „...mindenben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Jézus Krisztus által a ti javatokra.” (1Thessz 5,18)