- Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda 2017

Tisztelt Szülők!

A jelentkezések során rögzített kérések és a tanítók és a vezetőség megbeszélése alapján kialakítottuk a szeptemberben induló két első osztály névsorát. A tanító nénik fogják osztályaikat keresni, hogy a tanév kezdete előtt mikor fognak esetleg közösség építési célból találkozni. A névsorokat ide kattintva tudják megtekinteni!

Üdvözlettel:

Käfer György - igazgató

Köznevelési Szakértő

Szent János Apostol

Katolikus Általános Iskola és Óvoda

1043 Budapest, Tanoda tér 6.

Tel: +361-3692148

Kedves Szülők!

Az Erkel Gyula Újpesti Zeneiskolába a felvételi eljárások május hónapban szoktak megtörténni!

Iskolánkban a zeneiskola több hangszert és szolfézst is tanít az iskolánkkal egyeztetve, így a gyermekeknek nem kell elhagyniuk az iskolát a zeneórák miatt.

(előkészítő elsős ás esetleg másodikos gyermekeknek, szolfézs, zongora, klarinét, fuvola, furulya, rézfúvós hangszerek, citera)

A következő tanévvel kapcsolatos felvételi eljárások eljárásrendjét, a lehetőségeket az alábbi linken találják!

Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Käfer György - igazgató

Jelentkezési lap letöltéséhez kattintson ide!

Szeretettel várunk minden leendő Elsőst és Szüleit iskolaváró programjainkra!
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda
1043 Budapest, Tanoda tér 6.

A részletekért kattintson ide!