Elérkezett a beiskolázási folyamat utolsó szakasza, a családos beszélgetések hete!

Szeretettel várjuk a jelentkezések szerint a családokat.

A jelentkezők magas létszámára való tekintettel a megszokott rendtől egy kicsit eltérünk:

Az egyes beszélgetések végén nem hozunk azonnali döntést, nehogy túlfussunk a lehetséges létszámon idő előtt és ezzel hátrányba kerüljenek az utolsó napon érkezők!

A felvételről szóló határozatot március 26. kedden mindenki az email címén meg fogja kapni, így a húsvéti ünnepeket már ennek ismeretében tudják ünnepelni!

Az osztályok beosztását az iskola bejáratán fogjuk kifüggeszteni a hivatalos beiratkozás utáni héten, április 26-án!

Szeretettel várjuk Önöket!

Käfer György - igazgató
Köznevelési Szakértő
Szent János Apostol
Katolikus Általános Iskola és Óvoda
1043 Budapest, Tanoda tér 6.
Tel: +361-3692148;